Płacę przez PayU

 

 • Waga: ok. 465 g 
 • Norma EN 1077B/ASTM F 2040

Funride II Uvex jest kaskiem bardzo wszechstronnym. Bez względu na preferowany styl, czy będzie to freeride czy freestyle, kask zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort jazdy.
 • WYJMOWANE OCHRANIACZE USZU
   - Szybko wyjmowanewyjmowane ochraniacze uszuochraniacze uszu w celu utrzymania odpowiedniej higieny (możliwość umycia). Po wyjęciu kask można użytkować bez ochraniaczy, szczególnie przydatna opcja podczas zabawy w Snow Parku.


 

 

 

 • zapięcie do gogli
  ZAPIĘCIE DO GOGLI - Wszystkie kaski narciarskie Uvex są wyposażone w specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.


 

 

 • AKTYWNY SYSTEM WENTYLACJI - Zintegrowane kanałyaktywny system wentylacjiwentylacyjne zapewniają przepływ świeżego powietrza wewnątrz kasku, gwarantując komfort kilmatyczny, dzięki czemu para wodna gromadząca się na styku głowy i wyściółki kasku jest błyskawicznie usuwana na zewnątrz. Za pomocą przesuwnego regulatora można dostosować intensywność nawiewu w zależności od panujących warunków pogodowych oraz indywidualnych preferencji.

 

 

 • MONOMATIC SYSTEM - Komfortowy zamek, który pozwala namonomatic systemwielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem czy obróceniem w razie upadku. Pasek posiada komfortową wyściółkę, która nie uciska szyi.


 • NATURAL SOUND SYSTEM - Ochrona uszu dla najbardziejnatural sound systemwymagających. Specjalna membrana z laboratoriów badawczych akustyki i dźwięku zapewnia komfortowe dopasowanie. Żaden podmuch wiatru nie jest słyszalny, jednocześnie dźwięki z otoczenia są niezakłócone.


 

 

 • IAS - Prosty system regulacji dla różnych obwodów głowy. Indywidualna i IAS SYTEMbezstopniowa regulacjazapewnia stabilność i perfekcyjne dopasowanieregulacja, możliwa dzięki specjalnemu kółeczku, za pomocą jednej ręki

No customer reviews for the moment.

Napisz swoją opinię

Kask narciarski Funride II Uvex roz. 54-58 czarny połysk

Kask narciarski Funride II Uvex roz. 54-58 czarny połysk

Napisz swoją opinię