Płacę przez PayU

UVEX jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu sportowego. Nie jest to kwestią przypadku. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą surowe testy jakości. Przez cały proces produkcji eksperci z centrum testowego sprawdzają każdą sztukę, aby zapewnić zgodność z wysokimi standardami jakości.

 

OKULARY SPORTOWE, PRZECIWSŁONECZNE

model SGL 212 POLA

firmy UVEX

Polaryzacyjne okulary Sgl 212 są doskonałe dla wszystkich miłośników ruchu. Mogą ich używać żeglarze, rowerzyści, wędkarze, a nawet kierowcy. Sportowy design spawia, że okulary prezentują się świetnie w każdej sytuacji. Szkła z polaryzacją nie tylko chronią oczy przed promieniowaniem, ale i znacznie wyostrzają pole widzenia.

Opis:

 • 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
 • szkła polaryzacyjne
 • perfekcyjna widoczność bez zniekształceń
 • odporne na uszkodzenia i zarysowania
 • oprawki wykonane z trwałego tworzywa zapewniającego doskonałe dopasowanie do twarzy i wysoką odporność na uszkodzenia
 • miękkie, antyalergiczne noski i zauszniki
 • wysoki komfort użytkowania
 • nowoczesny design
 • wygodny sznurek na okulary gratis
 • pokrowiec na okulary gratis

Kolor oprawek:

 • czarne

Kolor szyb:

 • ciemne z lustrzanym połyskiem - S3
Technologie dla produktu:

DECENTRED LENS TECHNOLOGY - technologia gwarantująca perfekcyjną widoczność bez zniekształceń przy każdym kształcie oprawki, nawet najbardziej wygiętym. Wszystkie szyby wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

 

LITEMIRROR - technologia lustrzanych szyb; to moda i funkcjonalność. Powłoka złożona z 18 warstw daje nie tylko modny wygląd, ale również całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promieniowanie IR jest skutecznie odbijane i nie dociera do oka, zapewniając tym samym maksymalną ochronę.


 

 

100% OCHRONY PRZED UVA, UVB, UVC - bezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochrona przed promieniowaniem UV jest również zawarta w oprawkach.

 

Polavision - absorbuje i filtruje rozproszone światło oraz eliminuje niepożądane refleksy. Niekorzystne odblaski zamieniane są w przyjemne i odpowiednie dla oka światło. Polavision to efektywna ochrona nawet przy długotrwałym oddziaływaniu niekorzystnego światła.

 

 

UVEX – znana i doceniana firma w gronie sportowców, założona w 1926r. przez Philipa M. Wintera. Pierwsze produkty to okulary ochronne w różnym wydaniu. Wraz z zmieniającymi się potrzebami poszerza produkcję o okulary dla kierowców, okulary motorowe, dla spadochroniarzy, dla wspinaczy górskich oraz narciarzy. Początek obecnie znanej marki UVEX to lata pięćdziesiąte. Nazwa powstała z połączenia funkcji ochronnej przed promieniami ultravioletowymi oraz wykluczenia tego promieniowania: UV (ultrafiolet) - EX (excludion).

Następne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzenie oferty o kolejne produkty. UVEX staje się znaną i docenianą marką w gronie sportowców. Bierze udział we wszystkich ważnych turniejach sportowych w Europie oraz na świecie. W latach osiemdziesiątych UVEX rozpoczyna produkcję oraz dystrybucję na terenie USA i Kanady. Aktualnie UVEX jest jedną z wiodących na świecie firm branży optycznej.

No customer reviews for the moment.

Napisz swoją opinię

Okulary Uvex Sgl 212 polaryzacja

Okulary Uvex Sgl 212 polaryzacja

Napisz swoją opinię