Płacę przez PayU

OKULARY SPORTOWE, PRZECIWSŁONECZNE

model SGL 214 POLA

firmy UVEX

Okulary polaryzacyjne doskonale nadają się dla każdego. Nie ważne czy jesteś sportowcem, kierowcą, żeglarzem czy wędkarzem. Wystarczy raz założyć okulary polaryzacyjne i już widać różnice. Szkła z polaryzacją nie tylko chronią oczy przed promieniowaniem, ale i znacznie wyostrzają pole widzenia.

Opis:

 • 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
 • szkła polaryzacyjne
 • perfekcyjna widoczność bez zniekształceń
 • odporne na uszkodzenia i zarysowania
 • oprawki wykonane z trwałego tworzywa zapewniającego doskonałe dopasowanie do twarzy i wysoką odporność na uszkodzenia
 • miękkie, antyalergiczne noski
 • wysoki komfort użytkowania
 • nowoczesny design
 • wygodny sznurek na okulary gratis
 • pokrowiec na okulary gratis

Kolor oprawek:

 • czarne z białymi elementami

Kolor szyb:

 • ciemne z lustrzanym połyskiem - S3
Technologie dla produktu:

Decentred Lens Technology  -to zaawansowana optycznie technologia gwarantująca perfekcyjną widoczność bez zniekształceń. Kształt oprawki nie ma znaczenia, może być nawet najbardziej wygięty. Ponadto wszystkie szyby wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

 

Litemirror - to zaawansowana technologia lustrzanych szyb. Powłoka złożona z 18 warstw daje nie tylko modny wygląd, ale również całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym - IR. Szkodliwe promieniowanie IR jest skutecznie odbijane przez lustrzaną powłokę i nie dociera do powierzchni oka, dzięki czemu zapewnia maksymalną ochronę.


 

 

MIĘKKIE NOSKI / KOŃCÓWKI ZAUSZNIKÓW - to wyjątkowo miękkie, lekkie i antyalergiczne materiały. Dają one nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale też gwarancję utrzymania okularów we właściwym miejscu

 

100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC - to całkowita i bezkompromisowa ochrona oczu. Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Również oprawki posiadają filtr ochronny

 

Polavision - to specjalna powłoka absorbująca i filtrująca rozproszone światło. Dodatkowo powłoka eliminuje niepożądane refleksy. Niekorzystne odblaski zamieniane są w przyjemne i bezpieczne dla oka światło. Polavision zapewnia efektywną ochronę nawet przy długotrwałym oddziaływaniu niekorzystnego światła.

 

 

UVEX – znana i doceniana firma w gronie sportowców, założona w 1926r. przez Philipa M. Wintera. Pierwsze produkty to okulary ochronne w różnym wydaniu. Wraz z zmieniającymi się potrzebami poszerza produkcję o okulary dla kierowców, okulary motorowe, dla spadochroniarzy, dla wspinaczy górskich oraz narciarzy. Początek obecnie znanej marki UVEX to lata pięćdziesiąte. Nazwa powstała z połączenia funkcji ochronnej przed promieniami ultravioletowymi oraz wykluczenia tego promieniowania: UV (ultrafiolet) - EX (excludion).

Następne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzenie oferty o kolejne produkty. UVEX staje się znaną i docenianą marką w gronie sportowców. Bierze udział we wszystkich ważnych turniejach sportowych w Europie oraz na świecie. W latach osiemdziesiątych UVEX rozpoczyna produkcję oraz dystrybucję na terenie USA i Kanady. Aktualnie UVEX jest jedną z wiodących na świecie firm branży optycznej.

UVEX jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu sportowego. Nie jest to kwestią przypadku. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą surowe testy jakości. Przez cały proces produkcji eksperci z centrum testowego sprawdzają każdą sztukę, aby zapewnić zgodność z wysokimi standardami jakości.

 

No customer reviews for the moment.

Napisz swoją opinię

Okulary UVEX SGL 214 black/white POLARYZACJA

Okulary UVEX SGL 214 black/white POLARYZACJA

Napisz swoją opinię