Płacę przez PayU

Rękawice Reusch Yoko R-TEX XT

Add to wishlist

Damskie rękawiczki dla amatorek narciarstwa. Wykonane z elastycznych, poprawiających chwytność materiałów i ocieplone warstwą R-LO FT ™. Wyróżniają się modnym krojem. Posiadają regulację wokół nadgarstka i warstwą skóry po spodniej stronie.

  • Membrana: R-TEX® XT
  • Ocieplenie: R-LOFTT
  • Wyściółka: MicroActive

R-TEX® XT® - większa oddychalność, większy komfort. Dzięki nowej kombinacji kopolimerów, zawierającej wypychający wodę poliester i małe hydrofiliczne ("kochające wodę") molekuły polieterowe osadzone w skórze, stworzony został dynamiczny proces, który prowadzi molekułypary wodnej tworzonej przez pot z wnętrza rękawicy na zewnątrz. Dzięki temu, R-Tex XT stał się tak ekstremalnie - i dosłownie - oddychający przy utrzymaniu 100% nieprzemakalności. Ale to nie wszystko: im wilgotniejsze jest wnętrze rękawicy, tym lepszy jest efekt odprowadzania potu na zewnątrz przez membranę R-Tex XT. Z rozciągalnością aż do 300% i grubością jedynie 1/66 mm, membrana R-Tex XT jest ponadto wyjątkowo elastyczna, cienka, delikatna i lekka przy jednoczesnym zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości.

R-LOFT - jest topowym ociepleniem Reusch'a. Charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia, co osiągnięto dzięki miękkości materiału. Pomimo swojej puszystości r-loft jest bardzo wytrzymały i wodoodporny. To wszystko jest gwarancją funkcjonalności tego ocieplenia.

Thermo Pro™ - to standard Reusch'a, który oferuje dokładnie dobrane i najlepiej wykonane materiały pomagające w utrzymaniu ciepła i komfortu. Rękawice z Thermo Pro są wyposażone w dodatkową powłokę, która zapewnia ochronę nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Thermo Pro to certyfikat Reuscha, gwarantujący najlepszą izolację termiczną i ogrzewanie dłoni - nie ma lepszego komfortu cieplnego.

MicroActive - standardowa wyściółka Reusch stosowana w większości rękawic. Jest nie tylko bardzo miękka i ciepła, ale także szybko uwalnia wilgoć z rękawicy na zewnątrz. Odpowiednia równowaga temperatur zapewnia zbawienny mikroklimat. Dzięki włoskowatej powierzchni MicroActive zapewnia przyjemny komfort noszenia. Dodatkowo, tkanina posiada właściwości antystatyczne.

rozmiary_rekawic_reusch

 


No customer reviews for the moment.

Napisz swoją opinię

Rękawice Reusch Yoko R-TEX XT

Rękawice Reusch Yoko R-TEX XT

Napisz swoją opinię