Firma Rudy Project została założona w Treviso w 1985

Wysłany przez: Jarek Murzyn W: Categories Na: środa, październik 15, 2014 Komentarz: 0 Uderzać: 804

Firma Rudy Project została założona w Treviso w 1985r., natychmiast zyskując czołową pozycję i ustanawiając się, jako jedno z wiodących przedsiębiorstw w Europie, w sportowym i optycznym sektorze.

Podstawa tego sukcesu leży w potęgującej sieci dystrybucji, nieustanne inwestowanie w cele strategii komunikacji jest specjalnym celem misji, koncentracja na doskonałej jakości produktu, ciągłe poszukiwanie nowych materiałów i technologii.

Już ponad dwadzieścia lat Rudy Project projektuje i produkuje najwyższej jakości soczewki, gogle a także dodatki do różnych dyscyplin sportowych.

Początkowo uwaga koncentrowała się na sportowcach, jednak soczewki Rudy Project szybko stały się rozpowszechnione pomiędzy ogromną klientelą, dzięki połączeniu estetycznych cech jak i wyjątkowego wizualnego komfortu oraz ochrony, jaką oferują.

Wszystkie produkty różnią się od siebie, zarówno projektem ramek, soczewek, materiałami użytymi w ich produkcji oraz zastosowaną technologią.

Założony w Treviso, gdzie serce przedsiębiorstwa nadal jest umieszczone razem z jego laboratorium badań i rozwoju, biurem projektowym, centrum logistyki i działem marketingu. Rudy Project natychmiast pojawiło się na międzynarodowym scenariuszu. Jego pozycja została skonsolidowana przez otwarcie biura w Stanach Zjednoczonych i ustanowieniu intensywnej rozpiętości sieci sprzedaży na cały świat.

Od czasu kiedy rozwinęła się dystrybucja, przedsiębiorstwo jest obecnie w więcej niż 50 krajach na całym świecie, z bardzo dużą liczbą punktów sprzedaży tylko tej marki, szczególnie popularnych w południowo-wschodniej Azji.

Dystrybucja jest wspierana poprzez celowe działania komunikacyjne, szczególnie skoncentrowane sponsorowaniem w świecie sportu. Więcej niż dziesięć tysięcy znanych sportowców świata, w najbardziej różniących się dyscyplinach jest sponsorowanych przez Rudy Project; obejmują kolarstwo, w którym weneckie przedsiębiorstwo zawsze było uznanym liderem, jak również golf, żeglarstwo, łyżwiarstwo, snowboard, triatlon, narciarstwo cross-country i kajakarstwo.

Założona przez guru Rudy Barbazza, dzisiaj zarządzana przez jego synów Cristiana, który jest dyrektorem naczelnym i Simona, który jest odpowiedzialny za Marketing i Komunikację, jest jedną z ostatnich marek optycznych, pozostających całkowicie niezależnych, wolnych i wiernych ich oryginalnej misji: tworzenia technicznych soczewek z uwagą do najmniejszych szczegółów i poddaniu ich drobiazgowej oraz jakościowej kontroli, która odnosi sukces w spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

Komentarze

Zostaw swój komentarz